Prosinec 2012

PF 2013

31. prosince 2012 v 19:03 | Baru
Ještě bych Vám chtěla všem popřát šťastný nový rok 2013! :)
Ať je lepší než 2012 :P :-)

Detroit, Friendly Fire

31. prosince 2012 v 18:38 | Baru |  Akce
čau ahoj! :)
22.12. jsem byla v Sedlčanech zase na kapelách DETROIT (http://bandzone.cz/detroit) a FRIENDLY FIRE! (bandzone.cz/ff)
Hrálo tam celkem asi 7 kapel ale z nich můžu jen tyhle dvě :) Friendly Fire hráli už jako druhý, ale i přes to to bylo super! :) Prostě PUNK! :-D :-) Detroit hráli předposlední a poslední hrála kapela PROJECT KLYZMA, kde jsou stejní členové jako v kapele Detroit, jen bubeník je jiný..jestli jsem to teda správně pochopila :-D :-) To se mi taky líbilo :-)
..Jinak na YT jsem nahrála jedno video ještě z Líchov :) Dneska nahrávám další, tak ho sem pak hodim! :)
Je to cover Ruby Soho od kapely RANCID! :3
Friendly fire

No authority night

15. prosince 2012 v 11:20 | Baru |  Akce
A ještě fotky z Líchov :)
Na koncertě v Líchovech jsem poznala další začínající kapelu - Zlomená 14 :-D
Podle mě to bylo super! :) Nejlepší byli zase jak jinak než Friendly Fire, na který jsme pařili jak nikdy :D :) PUNX NOT DEAD!
kapela FRIENDLY FIRE

Knihovnický hukot

15. prosince 2012 v 11:17 | Baru |  Akce
Taky mám novou stránku na facebooku, byla bych ráda, kdyby jste se na ní podívali :3 --> http://www.facebook.com/pages/Apko-unprofessional-photography/450031171710761
_______________________________________________________________________________________
+ přidávám starší fotky z jednoho koncertu v Sedlčanech :) Většina fotek jsou na analog :)
Koncert byl suprovej! :) Šla jsem tam spíš kvůli kapele Detroit, protože...jo, oni jsou fakt dobří! :) Ale hráli tam i další kapely. Dost dobrá byla kapela Friendly Fire, ty kluky jsem vůbec neznala..teda jako dva sem znala jen tak od vidění nebo tak..:D ale celkem mě to překvapilo že je neznám..punkáče :D Kdyžtak--. www.bandzone.cz/ff :-)


kapela Náhodnej výbjer se rozpadla!

15. prosince 2012 v 11:12 | Baru |  Náhodnej Výbjer
Čau, ahoj :) už jsem tu dloho nic nedala, moc na to poslední dobou nenacházim čas :). Rozhovory s kapelama už vůbec nestíhám :/ Ale pokusim se zas něco udělat :)
Jinak kapela NÁHODNEJ VÝBJER se rozpadla :/ ..Což je velká škoda určitě, kluky jsem si vždycky ráda poslechla :/ .. Tohle napsali na jejich fb profil:
Naši drazí příznivci. Na začátek řeknu, že tohle není vtip (jakože jich tu už pár bylo), ale oficiální zpráva. V poslední době to bohužel v kapele neklapalo tak, jak bychom si představovali. Rozcházíme se ve stylu, názorech a obecně už to n
ení takové, jako to bylo na začátku. Chceme proto oznámit KONEC kapely Náhodnej Výbjer. Ty dva roky a kus sme si vážně nesmírně užili. Byla to sranda, zkusili jsme si vystoupení na velkých pódiích po boku úžasných kapel a odnesli jsme si mnoho zkušeností, které v budoucnu určitě ještě uplatníme. Chceme vám strašně moc poděkovat za podporu na koncertech i mimo ně!! A chceme vám poděkovat pořádně! Proto spolu s tímto oznámením zveřejňujeme naši poslední nahranou písničku s názvem Dej mi znamení. Věříme, že si ji oblíbíte a díky ní si na nás někdy vzpomenete :-)! … A nebojte! Domlouváme poslední koncert, protože si to s váma chceme naposledy užít, takže se ještě uvidíme (plus zveřejníme rozlučkový video)! :-) ... http://bandzone.cz/nahodnejvybjer
Tady je jeden rozhovor z léta, co jsme s klukama dělali :)..